MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 6972504
nr 697 2504
Emmafåtölj
Sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 maj 2011
kl 18:04:37
100 kr
150 kr